Freshlook Dimensions Numaralı 6 lı Kutu

Mükemmel
%80 (4)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%20 (1)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 4 yorum yapıldı. Puan:4.6/5
16.08.2020
Stok varmı - 2,50 göz derecesi
12.04.2016
Lens olduğunun anlaşılması mümkün değil. Ancak sadece açık renk gözler için kullanılabilir. Çok güzel bir yeşil renk veriyor, bu renk gün ışığında daha belirgin.
06.04.2015
Harika bir lens, cok derin ve iri gösteriyor gözleri. Gözlerim yesil, Karayip Denizini son üc senedir her yaz kullandim. Göz rengini koyulastirdigi dogru. Bu natürel göz renginize göre karar vermeniz gerektigi manasina geliyor. Ela, yesil, mavi-gri tonlarinda göz rengine sahip olanlar düsünmeden siparis edebilir.
28.05.2014
ARKADAŞLAR BİR ŞEY SORMAK İSTİYORUM BENİM GÖZLERİM KAHVERENGİ AMA BEN DENİZ YEŞİLİ LENS KULLANMAK İSTİYORUM GÖRÜNTÜSÜNÜ BOZAR MI Bİ FİKRİN OLAN BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ
YORUM YAPBu ürüne toplam 4 yorum yapıldı Puan: 4.6/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz