Proclear Multifocal Toric

Mükemmel
%50 (1)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%50 (1)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 2 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
19.06.2016
Doktorum uğraşıp gözüme uygun numaraları bulduğundan beri yakın gözlüğü attım. Kullanmaktan memnunum.Bunlar özel lensler benim ilk denememde gelen denemede uzaklar çok bulanık oldu. Doktorum tekrar ayarlama yapınca iki gözde iyi hale geldi. Yakın gözlüğü derdim bitti. Sadece gece karanlıkta çok başarılı değil.
16.06.2016
Büyük bir heyecanla aldığım ürün. 2 ay içerisinde elime ulaştı. 4.25 astigmatım ve 3.00 miyop var sol gözümde ... Bu lensle odak yakaladığımda görebiliyorum ancak nedense lens gözümde kendine bir yer bulamadı. oynayıp durdu. Yani sonuç memnun edici olmadı. Gerçi benim bc ve dia değerlerim küçük farklılıklar gösteriyordu ondan da olabilir belki bilmiyorum. Ama yıllık lensteki kalite yok arkadaş...
YORUM YAPBu ürüne toplam 2 yorum yapıldı Puan: 3.5/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz