Hakkımızda

Biz Kimiz?

“Önemli olan; güvenen, bizi tercih eden insanların sağlığı ve mutluluğu, ticari kazanç bunu başardığımızda başarının ödülü olarak gelecektir”

LensMarket.com
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Bizi Farklı Yapan Nedir?

Türkiye’de online lens satışını profesyonel anlamda yapan tek firma.

Türkiye’nin ilk online lens tedarikçilerinden LensMarketCom, 20 yılı aşkın süredir tüm bilgi birikimi ve kazanımını müşteri memnuniyetine aktarıyor. Hizmet anlayışımızın odağında müşterilerimizin sağlığı ve mutluluğu olduğundan, en kaliteli markaların ürünlerini, müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında bilgi ve destek sağlayarak en hızlı şekilde ulaştırıyoruz!

Hakkımızda

En Hızlı Teslimat

Kontakt lensleriniz olmadan yaşamınızın zorlaştığını biliyoruz. LensMarket.com olarak görevimiz, siparişlerinizi sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktır.

Bunun için geniş stok aralığı, hızlı operasyon altyapımız, kurye hizmeti ve lider kargo firmaları ile hızımıza hız katıyoruz.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Uzman Müşteri Hizmetleri

Bir tıkla, bir telefonla, bir maille
her an yanınızdayız.

Siparişleriniz ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz, ulaşılabilir, konusunda uzman, mutluluğunuzu hedefleyen çözümlerle destek sağlayan uzman müşteri hizmetleri ekibimiz hizmetinizdedir.

Hakkımızda

Güvenli E-Ticaret Altyapısı

LensMarket.Com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.

Bilgilerinizin gerçekten LensMarket.Com’a gönderildiğini güvence altına alarak,2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Extended Validation (EV SSL) Sertifikasıkullanılmaktadır. Bu sertifikaya sahip olmak için çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçen LensMarket.Com’u, güncel versiyonlu tarayıcınızda açtığınızda adres çubuğunuz, firma bilgileriyle birlikte yeşil görünür. Green Bar (Yeşil Adres Çubuğu), LensMarket.Com’un Extended Validation SSL sertifikasına sahip olduğunu siteyi açar açmaz görmenize olanak sağlar. Buna ilave olarak PCI DSS** Compliance güvenlik taraması ve 3D Secure* servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Sistemimizde hiçbir şekilde Kredi kartı bilgileriniz kayıtlı olarak tutulmamaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Orjinal Ürün Garantisi

Satışını yaptığımız tüm ürünler üretici firmaların Türkiye Müdürlükleri ve distribütörlerinden temin edilmektedir ve aynı zamanda üretici firmaların vermiş olduğu garantiler kapsamındadır.

Hakkımızda

Türkiye’nin Online En Büyük Lens Deposu

Hediye ediliyor diye kalitesiz ürünler kullanmak zorunda değilsiniz. LensMarket.com ‘da ücretsiz hediye edilen yada sıra dışı indirimler yapılan ürünler dünya devi markalara ait ürünler arasından seçilmektedir.

Sizler için oluşturduğumuz “Kombi Lens” paketleri, sürekli kullandığınız ürünlere daha avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlamaktadır. Yine yıl boyu devam eden kampanyalarımız sizlere cazip fırsatlar sunmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Sağlıkla Kazancın Birleştiği Nokta

Hediye ediliyor diye kalitesiz ürünler kullanmak zorunda değilsiniz.

LensMarket.com ‘da ücretsiz hediye edilen yada sıra dışı indirimler yapılan ürünler dünya devi markalara ait ürünler arasından seçilmektedir.

Sizler için oluşturduğumuz “Kombi Lens” paketleri, sürekli kullandığınız ürünlere daha avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlamaktadır. Yine yıl boyu devam eden kampanyalarımız sizlere cazip fırsatlar sunmaktadır.

Hakkımızda

İlkler ve Yenilikler

LensMarketCom, rekabet gücünü, sektöre getirdiği yeniliklerden alıyor.

Yıl boyu süren kampanyalarımız ve hizmetlerimiz, içeriği, sağladığı avantajlar ve işleyişi ile sektörde ilk defa LensMarketCom tarafından devreye alındı.

Hediye Solüsyon, Ücretsiz Kargo, Kombi Lens, 4 al 3 öde, Club LensMarket.Com, Kargo fiyatına Kurye ile teslimat gibi sektörün ilkleri arasına girmeyi başarmış uygulamaların yanı sıra, çok yakında yepyeni projeler ile müşterilerimizin memnuniyetini ve pazardaki lider konumumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz.

Hakkımızda
ScrollBizi Arayın