banner

Renkli Lensler

Renkli Lensler kategorisinde adet ürün bulunmuştur.

Türkiye'nin en büyük lens satış sitesi olan www.lensmarket.com renkli lens siparişlerinizi de çok hızlı zarar görmeyecek şekilde özenle paketleyerek kargoya teslim eder. Yapacağınız çoklu alımlarınızda, avantajlı paket siparişlerinizde hediyeli lens solüsyonu setlerine ve indirimli lens kampanyaları ile en ucuz lens fiyatlarına ulaşmak çok kolay. Tüm renkli lens çeşitleri ve lens fiyatları www.lensmarket.com’ da

Ayrıca ekspres lens seçeneğini tercih ederek çok düşük maliyetlere motorlu kurye ile en kısa sürede lens teslimatı isteyen müşterilerine gün içerisinde adrese hızlı lens teslimatı yapıyor. En ucuz renkli lens fiyatlarıyla en hızlı renkli lens teslimatı lens markette.

Renkli lens kategorimizi incelediğinizde en uygun renkli kontakt lens fiyatlarını ve solüsyon hediyeli indirimli renkli lens setlerini, tüm renkli lens kampanyalarını görebilirsiniz. Lens renkleri kataloğu ürün sayfalarımızda bulunmaktadır. Örneğin freshlook lens sayfasına girdiğinizde renk seçeneği bölümüne girdiğinizde freshlook renkli lens kataloğunda lens renklerini görebilirsiniz.

Renkli lenslerde bazı markaların hem düz hem de hareli renk seçenekleri bulunmaktadır, bazılarında ise sadece düz renk ya da sadece hareli renk seçeneği vardır. Kimi gözlerde hareli lens, kimi gözlerde ise düz lens daha doğal durmaktadır, doğal renkli lens çeşitleri ve seçeneklerine ulaşmak artık çok daha kolay. Düz mavi lens, hareli mavi lens, düz gri lens, hareli gri lens, hareli gümüş gri lens, düz yeşil lens, hareli yeşil lens, zümrüt yeşili lens, ela lens, hareli saf ela lens, bal rengi lens, hareli bal rengi lens gibi sıralanarak giden bir çok renk seçeneği bulunur, tüm bu renk seçenekleri arasında numarasız renkli lensler ve numaralı renkli lensler de vardır. En güzel lens renkleri ve en iyi lens markaları LensMarket.Com'da sizleri bekliyor.

Ürün sayfalarında, lens renkleri katalogları ve renkli lens yorumlarına ulaşabilirsiniz.

www.lensmarket.com ‘da renkli lens kategorisinde, bir gün kullanılan günlük renkli lens çeşitleri ve günlük renkli lens fiyatları, 1 ay süresi olan aylık renkli lens çeşitleri ve aylık renkli lens fiyatları, 1 yıl kullanım süresine sahip yıllık renkli lens çeşitleri ve yıllık renkli lens fiyatları, indirimli renkli kontakt lens setleri ile en ucuz renkli lens fiyatları bulunmaktadır.

En son çıkan, en yeni renkli lens olan Air Optıx Colors  ilk silikon hidrojel renkli lenstir, renkli lensler kategorimizde bu en yeni lensin renkli numaralı ve renkli numarasız silikon hidrojel lenslerini inceleyebilirsiniz.

Renkli lensler hareli renkli lensler, haresiz renkli lensler ,yoğunlaştırıcı lensler ve gözü büyük gösteren, gözü büyüten lensler olarak dört farklı seride üretilmektedir. Doğal görünüm ve gizemli bakışlar için en doğal lens renkleri hareli renkli lensler, belirgin ve çarpıcı bakışlar için düz renkli lensler, renkli olan gözlerinize derinlik katmak için ise yoğunlaştırıcılar ilk tercihiniz olabilir. Gözlerinizi belirginleştirmek ya da olduğundan büyük göstermek için ise FreshLook Illuminate, 1day acuvue Define Sparkle ve 1day acuvue Define Shimmer gibi  gözü büyüten lenslerini tercih edebilirsiniz. En doğal renkli lens çeşitlerine, en belirgin renkli lens seçeneklerine ve en uygun renkli lens fiyatlarına,renkli kontakt lens kampanyasına renkli lens kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Renkli kontakt lens kategorisinde en çok tercih edilen lensler;

Freshlook numarasız renkli lens , Alcon freshlook numaralı renkli lens, en son çıkan renkli lens olan air optix colors silikon hidrojel renkli lens, numarasız kozmetik renkli lens, freshLook günlük renklilens, 1day acuvue define sparkle 30’lu kutu günlük belirginleştirici rengini değiştirmeden gözleri parlaklaştıran lens. 1day acuvue define shimmer rengini değiştirmeden gözlere doğal bir ışıltı veren Acuvue define güzellik (beauty)  günlük kullan at kontakt lensleri. , Amazon renkli lens numaralı ve numarasız Sophistic lens yıllık numaralı renkli lens, freshLook illuminate  gözleri büyük gösteren lens, Rainbow color elite renkli lens, Rainbow color fantasy yıllık renklilens, Freshlook dimensions renkli gözler için yoğunlaştırıcı lens. Freshlook lens kampanyaları bu kategoride.

Renkli kontakt lens kategorisinde bulunan lens markaları

 

Cooper Vision,   Bausch + Lomb,  Ciba Vision (Alcon),  Zeiss (Wöhlk),  Tech Contactlens

ScrollBizi Arayın