Hizmetlerimiz

 • Ücretsiz Kargo Hızlı Teslimat

  Alt limit olmaksızın tüm siparişlerinizi adresinize ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Geniş stok aralığı, hızlı operasyon altyapımız ve lider kargo firmaları ile hızımıza hız katıyoruz.

 • Güvenilir Alışveriş

  LensMarket.Com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Bilgilerinizin gerçekten LensMarket.Com'a gönderildiğini güvence altına alarak, 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Extended Validation (EV SSL) Sertifikası kullanılmaktadır. Bu sertifikaya sahip olmak için çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçen LensMarket.Com'u, güncel versiyonlu tarayıcınızda açtığınızda adres çubuğunuz, firma bilgileriyle birlikte yeşil görünür. Green Bar (Yeşil Adres Çubuğu), LensMarket.Com'un Extended Validation SSL sertifikasına sahip olduğunu siteyi açar açmaz görmenize olanak sağlar. Buna ilave olarak PCI DSS** Compliance güvenlik taraması ve 3D Secure* servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.Sistemimizde hiçbir şekilde Kredi kartı bilgileriniz kayıtlı olarak tutulmamaktadır.


  * 3D Secure Nedir?
  3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına"Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.

  ** PCI DSS Nedir? PCI DSS ( Payment Card Industry Data Security Standart ) Kredi Kartı Sektörü Veri Güvenlik Standartı olarak tanımlanabilir. Kredi kartı verileri ve kullanıcı bilgilerinin güvenliğini sağlamak üzere, Mastercard, Visa, American Express, Discover ve JCB tarafından belirlenen ve sürekli güncellenen prosedürler bütünüdür. Online satış yapan şirketlerin, Kredi Kartı sahtekarlıklarına karşı daha güvenli uygulamalar ve sistemler oluşturulmasını sağlamaktır. Kredi Kartı sahiplerini korumaya yönelik hazırlanan bu prosedürler, standartlara uymayan şirketlerin kredi kartı ile satış yapma yetkisini (SanalPOS) durdurmaya varan yaptırımlara sahiptir. Belirli sayıda satış yapan firmaların, periyodik olarak PCI DSS testlerini yaptırma yükümlülüğü vardır.

 • Profesyonel Kadro

  Siparişleriniz ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz, ulaşılabilir, konusunda uzman, mutluluğunuzu hedefleyen çözümlerle destek sağlayan uzman müşteri hizmetleri ekibimiz hizmetinizdedir.Bir tıkla, bir telefonla, bir maille her an yanınızdayız.

 • Stoktan Kargo

  Kontakt lensleriniz olmadan yaşamınızın zorlaştığını biliyoruz. LensMarket.com olarak görevimiz, siparişlerinizi sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaktır.Bunun için geniş stok aralığı, hızlı operasyon altyapımız, kurye hizmeti ve lider kargo firmaları ile hızımıza hız katıyoruz.

ScrollBizi Arayın