DAILIES Aqua Comfort TORIC 30lu Kutu yorumları

DAILIES Aqua Comfort TORIC 30lu Kutu
Mükemmel
%38 (3)
Çok İyi
%25 (2)
İyi
%13 (1)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%25 (2)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 8 yorum yapıldı. Puan:3.5/5
12.03.2021
Renklı lensmi acaba
07.01.2021
Başka bir marka toric günlük kullanırken bunu denemek istedim.Tüm gün gözde hissediliyor,batma ve kuruma oluyor. Fiyat vs iddalı bir lens olmasına rağmen deneme lensi kullanmadan geçmek doğru değil.Maalesef diğer kutuları iade etmem gerekecek
03.04.2020
Kesinlikle çok iyi***
13.06.2019
Bir kaç gündür kullanıyorum ve gerçekten her anlamda çok iyi. Şu anda çok memnunum. İlk takışta farkı anlayacaksınız. Astigmat günlük lens kullanacaksanız direkt bunu alın.
16.04.2019
Her yönüyle çok memnunum.
23.09.2017
Bugün ilk günüm bu lens ile. Daha önce 3 aylık bir lens kullanımım olmuştu, aylık lens kullanmıştım. Bir problemim yoktu lens ile gayet çabuk adapte olmuş, hiçbir sorun olmadan kullanmıştım. Aradan epey zaman geçti, lens ihtiyacım oldu. Bu günlük lensler hem daha rahat hem de ben arada bir takar uzun zaman kullanırım diye günlük lens tercih ettim ama gözüme çok batıyor. Puslu görüntü var, gözlerim acayip batıyor, belki bana uymadığı için. Yarın da deneyip duruma göre bir çözüm yolu arayacağız.
02.02.2017
aylık lense göre daha rahat yani daha az batma hissi daha az kuruluk daha az lensin yerinden oynama durumu olmakta ancak ilerleyen saatlerde kuruluk ve batma şikayetleri olabiliyorsa da daha iyisini bulamadım henüz
21.03.2015
Aylik toric lens kullananlar bu lensi aldiklarinda biraz yadirgayabilir bende oyle oldu..ilk takildigi anda biraz goz kurulugu yasamis ve lens gozunuzdemis hissi veriyor..2 saat sonra bu his kayboluyor..kotu degil gunluk lensler ama ilk alisma donemi biraz aylik kullanicilar tarafindan yadirganabilir..tavsiye ediyorum ozelliklr gunluk degisim ve hijyen acisindan..goruntu netligi tartisilmaz tabiki..
YORUM YAPBu ürüne toplam 8 yorum yapıldı Puan: 3.5/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın