Ultra 1 Day yorumları

Ultra 1 Day
Mükemmel
%100 (4)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı. Puan:5/5
28.10.2023
Harika,hem çok rahat,hem de çok net...yıllardan beri lens kullanıyorum(20 yıl),birçok marka denedim zaman içinde ama görüş netliği olarak da,konfor olarak da ilk üçe girer sıralamada..Çok tereddüt ettim ama iyiki almışım.Fiyatı artmadan 1 kutu daha almaya geldim siteye.Son kullanım tarihi 2028 aldığım kutunun.1 kutu daha alabilirim o yüzden gönül rahatlığıyla.Lens market zaten süper!Senelerdir hiç kalitesini bozmadı.Ayrica kutluyorum tüm çalışanlarını
16.10.2023
her zaman hızlı her zaman rahat teşekkürler lens market
27.06.2023
Farklı marka günlük lens kullanıyordum, bu ürünü satın aldım, iyiki de almışım, hiç sorun yaşamadım. Lensmarket e teşekkürler:)
YORUM YAPBu ürüne toplam 3 yorum yapıldı Puan: 5/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın