Lens Blog
Düğün Gününüzde Neden Kontakt Lens Kullanmalısınız?

Düğün Gününüzde Neden Kontakt Lens Kullanmalısınız?

26.06.2023


Günlük hayatınızda gözlük, günlük kullan at lens, 15 günlük lens veya aylık lens kullanıyor olabilirsiniz. Bu seçeneklerden birini sürekli ya da hepsini dönemsel olarak kullanmayı da tercih edebilirsiniz.

Ancak eğer göz doktorunuz lens kullanmanıza izin veriyorsa, günlük hayatınızda tercihiniz ne olursa olsun düğün gününüzde kesinlikle günlük kullan-at lens kullanmanızı öneriyoruz. O gün her şey mükemmel gözükmeli öyle değil mi? 😊 Düğün gününüzde kontakt lens takmanız gününüzün daha rahat geçmesini sağlayabilir.

Düğün Gününüzde Kontakt Lens Kullanmanız İçin 5 Neden

Çünkü Makyajınız Bozulmamalı

Saatlerce süren hazırlık sonrasında makyajının gözlükleri yüzünden kısa sürede bozulmasını hangi gelin ister ki? lensmarket.com’dan aldığınız lensler ile makyajınızın gözlükleriniz yüzünden bozulmasını engelleyebilirsiniz. Kontakt lenslerinizi makyaja başlamadan önce her zamanki gibi elleriniz temizken kendiniz takmalısınız.

Yanınızda solüsyon ve lens kabı taşımamak için günlük- kullan at lens tercih edebilirsiniz. Her ihtimale karşı yanınıza bir çift yedek lens almayı unutmayın.

Günlük kullan-at lensleri incelemek için tıklayınız.


Çünkü Düğününüze Dair Tüm Detayları Görmelisiniz

Gözlükleriniz yüzünden kendi düğününüzde bir şeyleri gözden kaçırmak istemezsiniz. 😊 Kontakt lens gözlüklere göre daha geniş bir görüş alanı sağlar, herhangi bir engel olmadan etrafı net bir şekilde görebilirsiniz böylelikle.


Çünkü Özgürce Hareket Edebilmelisiniz

Kontakt lensle hiçbir hareketiniz kısıtlamaz. Siz dans ederken, davetlilere sarılırken veya diğer düğün aktiviteleriyle uğraşırken gözlük gibi burnunuzdan aşağı kaymayacak veya size zorluk çıkarmayacaktır. Kontakt lensleri aynı zamanda gözlük gibi sürekli olarak ayarlamak veya camını temizlemek gerekmediği için zamanınızdan da çalmaz.


Düğün Günü Kontakt Lens Kullanımı

Çünkü Fotoğraf ve Videolarınızda Parlama ve Yansıma Olmamalı

Fotoğraf ve video çekimlerinizde de kontakt lensler daha avantajlı olacaktır. Fotoğraf ve videolarda gözlükte parlama ve yansıma olması çok can sıkıcı olabilir. Bu nedenle kontakt lensler en iyi seçim olacaktır.

Tüm lens çeşitlerini incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.


Çünkü Daha Farklı Bir Görünüm İçin

Düğün gününüzde çevrenizdeki insanların alıştığı dışında bir görünüm elde etmek ve daha farklı görünmek isterseniz renkli lens tercih edebilirsiniz.

Renkli lensler kişinin kendi göz yapısı, ten rengi ve bulunduğu ortamın ışığına göre herkeste farklı olarak görünebilmekte. Bu nedenle eğer ilk kez renkli lens kullanacaksanız düğün gününüzden önce denemenizi öneriyoruz.

Numaralı ve numarasız renkli lens çeşitlerini incelemek için tıklayınız.


Bu içeriğin tüm hakları saklıdır. İzin alınmadan kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Bu sitede yer alan metinler bilgilendirme amaçlıdır. Göz doktorunuzun tavsiyelerini dikkate almanızı öneriyoruz.

Bu makaleyi beğendiniz mi ?

Kalan karakter:

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız.

Yorumunuz bize ulaştı, teşekkür ederiz.

Değerlendirme sonrası uygun olduğu takdirde yayına alınacaktır.

Token Hatası

Lütfen Sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz.

Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın