Beraber Satın Alınan Ürünler
banner

Ürün sepete eklenemedi

Lütfen sayfayı yenileyip tekrar deneyiniz.

Biofinity + Biofinity Toric Kombi Set

2 Kutu Biofinity 2 Kutu Biofinity Toric 2 Kutu Johnson & Johnson Acuvue RevitaLens Solüsyon 360ml
İNDİRİM%17
4259,40 TL3.549,90 TL
6 x 731.87 TL ‘den başlayan taksitlerle
Bu Üründeki Avantajlar
Ücretsiz Kargo Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme Kapıda Ödeme
2000 TL ve Üzeri Vade Farksız 3 Taksit Vade Farksız 3 Taksit*
*2000 TL Üzeri

Set içeriği

• 2 Kutu Biofinity
• 2 Kutu Johnson & Johnson Acuvue RevitaLens Solüsyon 360ml


Su içeriği % 49 ve Geniş üretim parametresine sahiptir.
Kontak lenslerinizi gün içinde geç saatlere kadar ve hatta gece boyunca takma düşüncesi sizi endişelendiriyor mu?

O zaman endişelenmeyin, artık başka hiçbir lense benzemeyen yumuşak, esnek, nefes alabilen bir lens var – Biofinity.

Biofinity Aquaform materyal teknolojisiyle üretilmiştir. Aquaform silikon hidrojen materyal, lens düzeyinde gözlere yüksek derecede oksijen geçirgenliği sağlar. Bilindiği gibi yüksek oksijen geçirgenliği olan kontak lensler, kullanıcılar için daha beyaz, daha sağlıklı görünen gözler kazandırır.

Biofinity, ayrıca yüksek miktarda su içeriği sayesinde lensin yumuşak ve esnek olmasını sağlar böylece gün boyunca ve gece rahatlık sunar.

Mükemmel su dengesi ile fevkalade yüksek derecede oksijen içeriğini birleştiren Biofinity sizi neredeyse lens takmıyormuş kadar doğal hissettirir. Yüksek oksijen geçirgenliği ve doğal olarak ıslanan materyal gece boyunca kullanım için daha güvenli bir lens yaratır ve bunu daha beyaz, daha sağlıklı görünen gözlerle sonuçlandığı ortaya konmuştur.

Katkı maddeleri, kaplamalar, ıslatıcı ajanlar ya da yüzey iyileştirmeleri içermeyen Biofinity gerçek konfor ve doğal nefes alabilirlik sunarak günün her anında ve gece boyunca size gelişmiş kontak lens performansını sağlar. Böylece kontak lenslerinizi dilediğiniz şekilde rahatça kullanmak için özgür olursunuz.

Bu üründe indirimli solüsyon kampanyası geçerli değildir.

Teknik Bilgiler
Set İçeriği : Biofinity / Biofinity Toric
Lens Tipi : Saydam Lens / Saydam Lens
Kullanım Şekli : Aylık / Aylık
Ambalaj İçeriği : 1 kutuda 6 adet / 1 kutuda 6 adet
Su İçeriği : %48 /  %48
Base Curve (BC) mm. : 8.60 mm / 8.70 mm
Çap (Dia) mm. : 14.00mm / 14.50mm
Lens Materyali : Comfilcon A / Comfilcon A
Merkez kalınlığı : 0.08 mm / 0.11 mm
Oksijen Aktarılabilirliği (Dk/t) : 160 / 116

BC Nedir?

Base Curve teriminin kısaltmasıdır. Temel eğri değerini gösterir. Bir diğer ifadeyle korneanın bombelik değeridir. Doktor tarafından yapılan ölçümle belli olur ve bu değerlerin lens reçetesinde yazması gerekmektedir.

Dia Nedir?

Kontakt lensin mm olarak çapını ifade eder. Lensin iki kenarının birbirine olan uzaklığını anlatmaktadır.

Gözlük Reçetesi ile Lens Alabilir Miyim?

Gözlük reçetesi ile lens reçetesinde olması gereken değerler farklıdır. Bu nedenle göz doktorunuzun lens kullanımına özel bir reçete oluşturması gerekmektedir.

Ücretsiz Kargonun Koşulu Var Mı?

Alt limit ve hiçbir koşul olmadan tüm siparişlerinizi ücretsiz kargo avantajı ile oluşturabilirsiniz.

Hangi Ödeme Yöntemleri Var?

Kapıda ödeme, havale/ EFT veya kredi kartı ödeme seçeneklerinden birini kullanarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Lens nasıl takılır?

Kontakt lens nasıl takılır? Öğrenmek için blog sayfamızı ziyaret ederek size özel oluşturduğumuz yazımızı okuyabilir ve uygulamalı olarak anlattığımız videomuzu izleyebilirsiniz.
Lens Nasıl Takılır ?

Biofinity + Biofinity Toric İndirimli Lens Setini Kimler Tercih Edebilir?

Lens reçetenize uygun şekilde eğer sadece bir gözünüzde astigmat varsa bu paketi tercih edebilirsiniz. Paketin içinde yer alan toric lensleri astigmatlı gözünüz için kullanabilirsiniz. Diğer lensleri ise astigmat bulunmayan, sadece miyop veya hipermetrop olan gözünüz için kullanabilirsiniz. Böylece farklı kırma kusuru olan gözleriniz için, farklı değerdeki lenslere solüsyonları ile birlikte Türkiye’nin en büyük online lens deposu lensmarket.com üzerinden avantajlı fiyatlarla kolayca ulaşabilirsiniz.

Biofinity + Biofinity Toric İndirimli Lens Seti İçinde Neler Var?

Bu indirimli lens setinin içinde toplamda 4 kutu lens yer almakta. Bunlardan 2 kutusu miyop veya hipermetrop kırma kusuru için kullanılan Biofinity şeffaf lens. Diğer ikisi ise miyop astigmat, hipermetrop astigmat veya sadece astigmat kırma kusuru için kullanılan 2 Kutu Biofinity Toric şeffaf lens. Her bir adet lens 30 günlük kullanım ömrüne sahip. Toplamda size ulaşacak 4 kutunun içinde 24 adet, 12 çift lens bulunmakta. Bu indirimli lens seti ile bir yıllık kontak lens ihtiyacınızı bir kerede sipariş vermiş olursunuz. Solüsyon olarak ise lenslerinizin bakımı ve temizliği için kullanabileceğiniz, 2 Kutu 360 ml Johnson & Johnson Acuvue RevitaLens Solüsyon yer almaktadır.

Biofinity + Biofinity Toric İndirimli Lens Setinde Neden Sadece Toric Lenste Aks ve Astigmat Değerleri Seçiliyor?

Toric lensler sadece astigmat kırma kusuru olan gözler için uygundur. Toric lenste değer ile birlikte astigmatın gözde hangi bölgede (koordinatta) olduğu da önemlidir. Bu nedenle astigmatın derecesine ilave olarak, gözdeki konumu “aks” başlığı ile lens reçetesine göz hekimi tarafından yazılır. Lens kullanıcısı ise astigmat göz kusuru için lens alırken, hem astigmat değerini hem de aks değerini seçerek kendisi için en uygun lensi satın almış olur.
Scroll
Bizi Arayın