RENU ADVANCED 360ml yorumları

RENU ADVANCED 360ml
Mükemmel
%86 (6)
Çok İyi
%14 (1)
İyi
%0 (0)
Fena Değil
%0 (0)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 5 yorum yapıldı. Puan:4.9/5
27.05.2024
Synergy ve unica sensitive markalarını gözlerimde yanma ve batma olduğu için kullanmaktaydım. Bu iki ürünün üretimi bittiği için Reno advancedi denedim. Şimdiye kadar kullandığım en başarılı ürün diyebilirim.
19.02.2024
Uzun yıllardır lens kullanan biri olarak lens suyunda birçok marka denedim. Benim göz yapım alerjik olmasına rağmen, Renu Advanced lensi güzel temizliyor, gözde kaşıntı, yanma vs. pek yapmıyor. Renu nun eski solüsyonunu beğenmediğim için uzun zamandır kullanmıyordum ama Advanced gerçekten fark etti.
12.08.2023
çok hızlı teslimat, güvenilir firma
26.06.2023
LensMarket kadar hızlı özenli ilgili orijinal ürün vs...vs Akabinde Deprem sonrası Müşterilerine hiçbir karşılık beklemeden ücretsiz Lens ve Solüsyon da verecek ve bunun Reklamını yapmayacak kadar Kaliteli ve Asil bir site.. Bu Yorumu bir depremzede olarak yazıyorum zor zamanımızdaki desteklerinden ötürü ve Yazdığım her durum için teşekkürü bir borç bilirim Gerçekten iyi ki Varsınız Allah razı olsun Güzel İnsanlar
08.05.2023
Biotrue ile bunun arasında kaldım. Renu nun önceki solüsyonu bende batma ve yanma yapıyordu fakat bu yenilenen Advanced hali mükemmel olmuş. Henüz Biotrue kullanmadım ona yorum yapamayacağım fakat bu Renu Advanced lensimin batma ve yanma sorununu giderdi. Bundan sonra kullanacağım tek solüsyon bu olacak büyük ihtimal ?
YORUM YAPBu ürüne toplam 5 yorum yapıldı Puan: 4.9/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın