Wöhlk Peroxid

Mükemmel
%33 (1)
Çok İyi
%0 (0)
İyi
%33 (1)
Fena Değil
%33 (1)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 3 yorum yapıldı. Puan:3.3/5
12.07.2015 13:04
Belki tam olarak nötralize olmasını beklemiyordunuzdur. Peroksit en iyi temizleyen ve en zararsız sistemdir. Tabi bekleme süresine uymak kaydıyla. Birde göze kullanmamak lazım. Yada aosepti deneyebilirsiniz. Mükemmeldir
20.06.2013 23:14
öncelikle peroxid ürününü solüsyon olarak kullanmayın.lens koruyucu ve besleyici bir ürün.yıllardır kullanıyorum ve sonuç mükemmel.lensinizin uzun süreli kalmasını istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
04.04.2013 17:22
ben aldım tavsiye etmiyorum yerine, sadece solüsyon ve tablet almanızı öneririm. sarı su bazen gözlerimi yakıyor bu sebeble sadece beyaz tablet ve solüsyon almanızı öneriyorum. gözleri öyle yakıyorki bazen o gün gözünüze bişey takamıyorsunuz.
YORUM YAPBu ürüne toplam 3 yorum yapıldı Puan: 3.3/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın
lensmarket.com kullanıcıları hakkımızda ne dedi?

Satışını yaptığımız ürünlerle ilgili yorumları bulabilirsiniz