1Day Acuvue Moist Multifocal yorumları

1Day Acuvue Moist Multifocal
Mükemmel
%53 (8)
Çok İyi
%13 (2)
İyi
%27 (4)
Fena Değil
%7 (1)
Çok Kötü
%0 (0)
Puan verin:
Kalan karakter:

Uyarı: Aşağıda okuyacağınız yorumlar, kullanıcıların kendi marka deneyimlerini, hissiyat ve görüşlerini yansıtmaktadır. Her lens kullanıcısı farklı göz fizyolojisine sahip olabileceğinden, kendileri için geçerli gördükleri koşullar başka kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Yorumları bu bilgiler ışığında değerlendirmenizi rica eder, lens kullanmaya başlamadan önce göz doktorunuzu ziyaret etmeyi unutmamanızı hatırlatırız. Teşekkürler, Lensmarket.com.
Bu ürüne toplam 15 yorum yapıldı. Puan:4.1/5
06.07.2024
Lens marketten uzun süredir alışveriş yapıyorum, hızlı gönderileri ve dikkatli çalışmaları için çok teşekkür ediyorum.
07.04.2024
Diğer kullandığım lenslere göre; Gözümde daha çok kuruluk yaptı. ayrıca takıp, çıkarma esnasında daha çok zorluk yaşadım. Diğer kullandığım lenslere göre çok daha yumuşak bir lens olmasından dolayı çıkartırken zaman zaman lensde yırtılma oldu. Belki çok kısa (2-3) saat kullanım için uygun olabilir. Daha uzun süreli kullanımlarda gözlerimde çok kuruluk yaptı.
02.03.2024
Yıllardır kullanıyorum,o kadar rahatım ki. Buhar sorunu yok,hiç bir gözlüğün vermediği konfor bu lensler.marka çok da farketmiyor. Ama en iyisi günlük olanlar. Onlar en ince ve saydam.
15.12.2022
Lensmarket alışverişim konusunda puanım 5 yıldız kesinlikle. Yıllardır hiç sorunsuz ve çözüm odaklı bir hizmet alıyorum. Lensle ilgili olaraksa günlük lens olasına rağmen gün sonunda hafif rahatsızlıklarım oldu. Multifokal özelliği tatmin edici sayılabilir fakat oasysin multifokalini daha iyi buldum yakın ve uzak görüş açısından.
11.11.2021
İlk defa bu yakın-uzak bir arada lens kullanıyorum uzak görmem gayet iyi fakat yakın görüşüm kötü olduğu için rahat kullanamadım.
20.04.2021
Bir çok markayı denedim görüşü en iyi olan bu tam lens kullanmaktan vazgeçmiştim lensi bana sevdiren marka oldu iyiki denemiştim vazgeçilmez oldu benim için lens marketin hızı titizliği zaten başlı başına süper her türlü övgüyü hakediyorlar tesekkurler Lens Market
10.09.2020
3 gun once dr a gittim uzak yakin problemim icin lens istedimde asla kullanamssin dedi denemek istiorm dedim bugun geldi lenslerim suan gozumde kesinlikle tavsiye ediorm hic bir problem yok yakin inanilmaz guzel uzak arada bi anda baktigimda hafif bulaniklik sonra netlesio bnm -6.00 ya + 1.25 low verildi zaten bi haftada alisildigi soylenio ama inanin o kadar bile surmez ins aylik olanlarida bir an once gelir tesekkurler lens market
05.06.2020
Çok ürün denedim.Benim lensim bu ürün.Takması da kolay, çıkarmasıda, başarılı bir ürün
20.11.2019
lensmarkete hizli ve sorunsuz gönderilerinden dolayı çok teşekür ediyorum . Sabah 7 aksam 6 arasi sorunsuz kullaniyorum. Daha once birkac farkli lens kullandim.Bu lensden Hicbir sorunla karsilasmadim 2 yildir.
05.09.2019
9 sene önce lazer operasyonu geçirdiğim için doktorum bu ürünü önerdi, ameliyattan önce 20 sene lens kullanmış biri olarak hiç gözümde yok gibi harika benim miyop sıfır olunca yakın uzak kıyaslaması yapamadım ama lensi takınca minik prospektüs yazılarını bile çok rahat okudum. Özenli hizmet ve bilgilendirme için Lensmarkete de teşekkür ederim. Tek kusuru fiyatı.
08.07.2019
Doktorum bana hijyen açısından günlük lense geçmemi söyledi ve bu lensi tavsiye etti. Açıkçası çok rahat etmedim. Hem takarken hem de gün içerisinde gözümden birçok defa çıktılar. Uzun yıllardır 14.2 ye 8.6 lens kullanıyorum belki de acuvue nin farklı ölçüleri sorun oldu. Bu sefer DAILIES Aqua Comfort Multifocal siparişi verdim yorumlarını daha sonra yazacağım.
05.03.2019
Bu lensi kulanırken denemek için Başka bir lenste kullandım kullandığım lensin takması çok kolaydı ancak kör oluyorum sandım. Bu lensin çapı benim gözüm İçin ideal miş. Çok memnunum gözümde yok gibi. Tek sorunum klimalı ortamlarda gözümden çıkıyor gözüm fazla kuruyor. Ancak çıksa bile rahatlıkla geri takabiliyorum. Multifokal lensler içinde süper
17.02.2019
daha önce kullandığım lensin üzerine lens olmaz sanıyordum,stokta onu bulamayınca bu ürünü aldım,iyi ki almışım,diğerinden bile daha rahat,gözümde batma olmadı,gün boyu konforu hiç eksilmedi,teşekkür ederim..
15.11.2018
aylık lenslerden ince şeffaf göruntü daha net yanlız takması çok zor çıkarması çok kolay takarken hep düşüyor veya çok batıyor bazen de okadar güzel oturuyorki taktığınızın farkında bile olmuyorsunuz bana sıkıntı verdi değiştireceğim uymadı.
31.05.2017
öncelikle lensmarkete ilgi den ve hizmet den dolayı çok teşekür ediyorum ben lens konforunu gördüm artık gözlük kullanacağmı sanmıyorum evet biraz zahmetli ve maliyetli ama her lüksün bir bedeli var benim tavsiyem bir kaç marka deneyin
YORUM YAPBu ürüne toplam 15 yorum yapıldı Puan: 4.1/5
Kalan karakter:

Scroll
Bizi Arayın